TRAFNY Padel Wieża pochodzi z ogłosić to na swojej stronie internetowej : turniej w Wiedniu, zaplanowany na czerwiec przyszłego roku, zostanie wreszcie zastąpiony przez Budapeszt.

To smutna wiadomość: promotor APT Padel Nie żyje wieża wiedeńska, Ronnie Leitgeb. Jak powiedział w oświadczeniu, Thomas Johansson jest bardzo zasmucony utratą tego przyjaciela: „Wszyscy jesteśmy bardzo smutni, że Ronnie tak szybko nas opuszcza. Znałem go od ponad 20 lat i był bardzo dobrym przyjacielem i prawdziwym dżentelmenem, za którym wielu będzie tęsknić”.

Po tym tragicznym wydarzeniu zaplanowany na 13-19 czerwca turniej odbędzie się wreszcie w Budapeszcie. Nie panikuj dla Austriaków, którzy marzyli o zobaczeniu graczy APT w akcji, edycja wiedeńska została przełożona na 2023 rok.

Dlaczego wybrałeś Budapeszt? Były zwycięzca Australian Open wyjaśnia: „W zeszłym roku APT Padel Tour zorganizował Future w Budapeszcie, a zawodnicy szczególnie docenili bardzo dobrą pracę wykonaną przez Petera Kereikesa i jego zespół. Dla nas wielką satysfakcją jest dodanie Budapesztu do kalendarza 2022.”

Nowy kalendarz APT zostanie zaprezentowany 7 kwietnia.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !