Pojedynek na szczycie w tym pierwszym półfinale z czterema Argentyńczykami w programie. Z jednej strony „Tito” Allemandi i „Tolito pozaziemski” Aguirre, az drugiej numer 1 w rankingu Dal Bianco i Arce.

Faworyci przejmują kontrolę w pierwszym etapie

Z wieloma breakpointami po każdej stronie i 3 puntos de oro, pierwsza runda jest nierozstrzygnięta. Dal Bianco/Arce zdaje sobie sprawę z jedynej przerwy i trzyma ją do końca. Różnica została dokonana w liczbie zwycięskich ruchów, 16 przeciwko 11 dla nasion numer 1.

APT Padel Statystyki okrążeń

Tolito i Tito niewykonalne w drugim

Germani APT Canarias Otwarte

Bardzo duża reakcja dumy w drugiej rundzie dwóch Argentyńczyków, którzy są znacznie bardziej regularni i agresywni. Jedyne „punto de oro” pada na ich stronę i radzą sobie z 14 zwycięskimi strzałami tylko za 4 niewymuszone błędy. Kiedy znamy ich agresywność na torze, osiągnęli prawie idealny zestaw!

Aby przejść do finału, będziemy musieli zagrać 3. seta.

APT Padel Zestaw statystyk rund 2

Aguirre/niemiecki na chmurze

Wiemy, że Tolito może być na AC, ale zaczyna ten set tak, jak skończył poprzedni. Agresywny i bardzo inteligentny w swoich wyborach Tito opanowuje rytm zaplecza boiska. Razem nie pozostawiają szans numerom 1, które wróciły na ten turniej i którym mogło zabraknąć paliwa, aby przejść do końca. Mamy nadzieję, że w Argentynie odnajdziemy ich w świetnej formie na kolejny etap toru.

Germani Aguirre

Dla Tito i Tolito zmierzających do finału, aby spróbować wygrać swój drugi turniej temporada!

Mario Cordero

Mario Cordero to świetny technik zespołu. Obserwuje, analizuje, wraca do tematów, by wnieść swoją wiedzę. Kompletnie, człowiek jest jak na polu!