Rok 2022 przynosi swoją porcję nowości naAPT Padel Wycieczka. Sezon rozpocznie się 7 marca w Asuncion pierwszym Future 1000. Jest to okazja do odkrycia nowych turniejów.

Dla kogo?

Te turnieje odbędą się zawsze tydzień wcześniej Open, Masters i Grand Masters. Zostaną one rozegrane w tym samym klubie, a młodzi zawodnicy będą mogli zasmakować profesjonalnego toru.

Wśród uczestników zostanie rozdzielonych 10 000 euro w postaci nagrody pieniężnej. Zwycięska para otrzyma zaproszenie do finałowego losowania turnieju głównego.

W turnieju weźmie udział maksymalnie 48 par, w tym 24 w losowaniu finałowym. Przy wyborze par brany jest pod uwagę ranking APT z jednej strony, az drugiej ranking lokalny dla tych, którzy nie posiadają rankingu APT.

Ponadto APT pokryje zakwaterowanie graczy niebędących rezydentami, którzy mieszkają w odległości większej niż 100 km od miasta, w którym odbywa się turniej, do piątku dla wszystkich par głównych losowań, do soboty dla zwycięzców. finaliści.

Lucas Da Cunha APT Master Final 2021

Future Satellite 1000, 500 i 250

Oprócz Future 1000 rozgrywanych przed każdym większym APT, będą również Future Satellites, które również będą liczyć się w rankingach mężczyzn i kobiet i będą miały trzy kategorie: 1000, 500 i 250.

Będzie maksymalnie 15 przyszłych satelitów na kontynent i 3 na kraj. 40 najlepszych graczy z tabeli liderów APT będzie mogło wziąć udział tylko w 3 turniejach w swoim kraju zamieszkania.

Te nowe turnieje zwiększą liczbę wydarzeń APT Padel Tour, który staje się prawdziwym światowym torem.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !