Teneryfa miała wspaniały wieczór? padel z 4 świetnymi występami. Pewne siebie pary zmierzą się w najbliższą sobotę o miejsce w finale konkursu Teneryfa Open APT Padel Wieża !

Oliveira/Chozas, co za przedstawienie!

Po bardzo przeciętnym meczu z bardzo niskim poziomem pewności siebie Miguel Oliveira udowadnia nam, że stan formy może się drastycznie różnić z dnia na dzień. Portugalczyk osiągnął jeden z najlepszych występów w swojej karierze, aby umożliwić swojej parze występ.

U jego boku Alex Chozas był nienaganny, wykazując rzadką solidność dla gracza po lewej stronie. Po drugiej stronie siatki Jose Luis Gonzalez i Antonio Luque nie byli w stanie zrównać się z Argentyńczykiem i Portugalczykiem.

Wynik końcowy jest bardzo surowy: 6/1 6/1. Jeśli Miguel i Alex zdołają odtworzyć ten poziom gry w sobotę i niedzielę, powinni wygrać turniej, ale ten występ jest tak rzadki w swojej doskonałości, że trudno będzie go powtórzyć!

Torre/Ramos, w prędkości

Agustin Torre i Diego Ramos potrzebowali tylko 61 minut, aby pokonać Matiasa del Moral i Santiago Frugoni. Ten ostatni nie zdołał odtworzyć wczorajszego występu przeciwko Melgratti/Julianoti i przegrał podwójnym 6/2.

Torre/Ramos zmierzy się zatem jutro z Miguelem Oliveirą i Alexem Chozasem w meczu, który bez wątpienia będzie interesujący z dwiema parami pełnymi pewności siebie.

Najlepsze w Tito/Tolito

Tito Allemandi i Tolito Aguirre idą do przodu. Po wczorajszym bardzo przeciętnym meczu (zwłaszcza Tolito), para, która sprawia, że ​​fani marzą, nabiera tempa.

Nie była to jeszcze najlepsza wersja pary, ale ich poziom wystarczył do pokonania nieregularnego Gutierreza/Piotto. Nacho Piotto czasami dominował w spotkaniu ze swoim talentem, ale problemy z pewnością nękały go w decydujących momentach.

„Bardzo trudno jest grać z Cristianem, jest większa presja niż z kimkolwiek innym”, zwierzył się młody Argentyńczyk Padel Magazine w wywiadzie, który wkrótce zostanie wydany. Dziś presja nie pozwoliła mu grać na swoim poziomie przez cały mecz.

Dlatego Tolito i Tito korzystają z okazji, aby zakwalifikować się do ostatnich czterech turniejów Tenerife Open, ale trzeba będzie grać lepiej, aby mieć nadzieję na zdobycie tytułu.

Łatwy Pincho/Diestro

Pincho Fernandez i Jose Diestro są teraz faworytami tego turnieju. Wczoraj wyeliminowali pierwsze rozstawienie Chiostri/Alfonso, a Facu Dominguez i Juan Restivo nie mogli dziś rywalizować.

Z poczuciem braku forsowania Pincho i Jose wygrali 6/3 6/3 i jutro zmierzą się z Tolito/Tito. To będzie wielki szok dnia!

Jeśli nie byłeś w stanie zobaczyć meczów na żywo, możesz je obejrzeć później zastaw Suivant:

https://www.youtube.com/watch?v=OG9ad87_Ox0&ab_channel=APTPADELTOUR

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !