Tabela Teneryfa Open APT Padel Tour zna już 16 najlepszych par. Jutro wszyscy aktorzy będą działać na głównym torze przez dzień, który zapowiada się na bogaty w padel z dużymi wstrząsami.

Bossy Pincho i Diestro

Pincho Fernandez i Jose Antonio Diestro nie mieli problemów z przystosowaniem się do wolnych warunków gry na Teneryfie. W starciu z utalentowanym Valenzuelą / Castañeyrą Hiszpanie odniosą sukces dzięki wejściu do biegu i jutro zmierzą się z rozstawionym numerem 1 Chiostri / Alfonso o ostateczne przed czasem.

Nacho Piotto i Cristian Gutierrez również wygrali swój pojedynek z Gonzalez/Puppo. Cristian sprawił, że publiczność Teneryfy wstała z kilkoma małymi poduszkami przy drzwiach. W międzyczasie Nacho Piotto wystąpił z recitalem, udowadniając, że jest graczem z świetlaną przyszłością.

W innych wynikach dnia zwróć uwagę na zwycięstwo Szwedów Daniela Appelgrena i Linusa Frosta, którzy po raz pierwszy zakwalifikowali się do XNUMX/XNUMX finału turnieju APT.

Środowe wyniki

Juan Restivo / Facundo Domingueza 6-4 / 6-7 / 6-1 Juliana Lacamoire'a / Uriël Maarsen

Antonio Fernández Cano / José Antonio Garcia Diestro 6-2 / 6-1 Ramiro Valenzuela / Santiago Castaneyra

Oier Zuazua / Daniela Martineza Otero 2-6 / 4-6 Daniela Appelgrena / Linus Mróz

Sergio Borrero / Pablo DellellJuan 6-7 / 2-6 Miguela Deusa / Nuno deus

Vasco Pascoal / Pedro Perry Ferreira 4-6 / 6-7 Ramiro Pereyra / Martin Ariel Andornino

Ignacego Piotra / Cristian Gutiérrez 6-3 / 6-4 Symbol zastępczy dla Matias Gonzalez / Luciano Puppo

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !