Otwarcie APT na Teneryfie Padel Wieża nam dała wczoraj świetny program z opozycjami „APT vs WPT”. Dziś czekają nas nowe piękne wstrząsy.

[AKTUALIZACJA 17:00] Spotkania rozpoczną się o godzinie 1:30 z opóźnieniem, czyli od 18:30 we Francji.

W programie na ten piątek są dwa szczególnie ciekawe pojedynki. O 16:17 (XNUMX:XNUMX we Francji) José Luis Gonzalez i Antonio Luque zmierzą się z Miguelem Oliveirą i Alexem Chozasem. Po wczorajszym epickim powrocie Argentyńczyk i Portugalczyk nabrali pewności siebie, aby spróbować dostać się do ostatniej czwórki.

O 19:20 (XNUMX:XNUMX we Francji) spektakularna para Tito/Tolito zmierzy się z Nacho Piotto i Cristianem Gutierrezem. Ten ostatni osiągnął wczoraj świetny występ, opuszczając Maxiego Sancheza Blasco i Juaniego De Pascuala. Wręcz przeciwnie, Tolito Aguirre przyznał wczoraj w wywiadzie po meczu, że grał źle i powiedział, że wszystko musi się zmienić, aby nie wracać dziś do domu!

apt teneryfa program piątek

Piękne spotkania, które jak zawsze będą następować po Przesyłanie strumieniowe APT Padel Wycieczka.

W międzyczasie bawimy się podsumowaniem ósemek:

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !