L 'APT Padel Wycieczka ustawia walizki w Meksyku na dwa duże turnieje. ten Torreónn obiecuje być kapitałem, aby zdobyć ostatnie punkty kwalifikacyjne do Rosario Ostateczny Mistrz w grudniu. Stoły się skończyły i powinniśmy mieć kilka świetnych gier w pierwszej rundzie!

Po Wielki Mistrz Szwecji trudne dla organizacji, wszyscy gracze byli w stanie wyleczyć się z kontuzji. W związku z tym będziemy mieć wszystkie nasiona, z wyjątkiem Flores / Julianoti.

Tylko jeden Francuz pojedzie do Meksyku, Jérémy Scatena. Związany z nowym partnerem, Argentyńczykiem Santiago Rolla, Scat w środę wejdzie do rywalizacji na torze centralnym. Będzie przeciwko byłemu koledze Rolli, Lucho Puppo, powiązanemu z Argañarasem. Co zaoferuje nam pikantne spotkanie.

Ten Open to także powrót Maxiego Cejasa i Christiana Ozana, którzy mogli zagrać w ósmej pozycji przeciwko Chiostri / Alfonso.

Wśród pań odkryjemy poziom gry meksykańskich graczy. Nie mniej niż 12 par lokalnych w tabeli, gdzie jedna para jest zdecydowanie faworytem: Carrascosa / Garcia. Po zwycięstwie w Wielki Mistrz Szwecji, Cristina i Aitana przybywają ze statusem pary do pokonania!

Aby znaleźć tabele, dzieje się to tuż poniżej:

APT Padel Otwarty męski stół w wieży Torreon

APT Padel Tower Torreon Otwarty stół damski

torreon otwarty apt plakat

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.