ZespółAPT Padel Wycieczka podróżował w nocy z La Rioja do Mar del Plata na wschodnim wybrzeżu Argentyny. Grand Master będzie rozgrywany przez 7 dni, w tym pre-previas i previas.

Ulubiony Tito i Tolito

Ten turniej jest niezwykle ważny, ponieważ Tito Germani i Tolito Aguirre wyruszył w pogoń za numerem 1 Arce i Dal Bianco. Najbardziej medialna para obwodu znalazła równowagę. Ten ostatni wydaje się najbardziej uzbrojony na ten koniec sezonu.

Później Wyspy Kanaryjskie Otwarteoraz„La Rioja Otwarte”, Tito i Tolito są wielkimi faworytami do zdobycia trzeciego tytułu z rzędu.

Punkty zdobyte w tym Wielkim Mistrzu będą kluczowe w walce o miejsce numer 1. Franco Dal Bianco i Maxi Arce powinni wygrać ten turniej, aby przeciwdziałać wzrostowi Tito/Tolito.

Tito i Tolito, mistrzowie APT Padel Otwarta wycieczka po La Rioja

Ekspresowy Wielki Mistrz

Ten test APT Padel Wieża jest Wielki Mistrz, ale będzie grać szybciej niż zwykle. Pre-previa zaczyna się dzisiaj. Dwie rundy previa odbędą się we wtorek.

Cała runda XNUMX zostanie rozegrana w środę w dzień bardzo bogaty w padel au Polideportivos Islas Malvinas. Zwróć uwagę, że z tej okazji 4 najlepszych par nie zostanie zwolniony z pierwszej rundy. Do zdobycia tytułu konieczne będzie zatem wygranie pięciu meczów.

Pierwsza runda zaoferuje nam zatem nowe starcia, takie jak opozycja między n°1 Dal Bianco i Arce oraz legendarny Cristian Gutierrez, związany z portugalskim Vasco Pascoal.

W Mar del Plata, podobnie jak w La Rioja, różnica czasu wynosi 5h. Mecze rozpoczną się o 14h we Francji skończyć z dnia na dzień.

Aby zapoznać się z tabelą previas, kliknij tutaj.

Aby zapoznać się z tabelą pre-previas, kliknij tutaj.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !