Aranzazu Osoro jest 12. zawodnik na świecieznana jest ze swojej agresywności na boisku i niezłomnej determinacji, dzięki której zyskała przydomek Wiking.

W zeszłym tygodniu Argentyna była obecna na Interclubs N1 2024 z zespołem Palavas – zatytułowane na koniec turnieju. Udało nam się ją spotkać i porozmawiać z nią o jej roku 2023, jej przybyciu do Interklubów i rozbudowie klubu padel na całym świecie !

Bardzo pozytywna ocena roku 2023

Miałem szczęście, że mogłem bardzo dobrze zakończyć sezon 2023. Z Jessa Castellopotrafiliśmy grać razem bardzo dobrze i przenosić się na sam szczyt. Zaczynam w tym roku od Vero Virseda, z dużą motywacją i nadziejami na nadchodzący sezon (należy pamiętać, że od tego czasu obaj gracze będą grać w turnieju w Riyadzie tylko razem Veronica Virseda postanowiła połączyć siły z Martą Ortegą).

Oczywiście rozpoczynając nowy rok, zawsze mamy nadzieję, że wypadnie on lepiej niż poprzedni. Mam więc nadzieję, że w 2024 roku mi się to uda przynajmniej tak samo niż w zeszłym sezonie.

Interkluby we Francji

Dla mnie to prawdziwa przyjemność grać w Interclubs we Francji. Przyszedłem grać z Palavasem, ponieważ klub dał mi tę szansę. Byłem naprawdę szczęśliwy, że tu jestem i że mogę reprezentować ten klub.

Mieliśmy bardzo dobry zespół. I chociaż przed przyjazdem prawie nie znałem żadnego z zawodników, myślę, że razem stworzyliśmy bardzo dobry zespół. Wszyscy chcieliśmy wygrać ten turniej.

Na polu, Starałem się cieszyć każdą chwilą. Zawodników, z którymi grałem, nie znałem, a to była dla mnie szansa, aby poznać ich na torze. To też chciałem zapewnić mój partner może cieszyć się meczem i że daje z siebie maksimum.

INTERKLUBY ZAZU OSORO

Czy wrócę w przyszłym roku? mam nadzieję. Bardzo chciałbym wrócić i zagrać w przyszłym roku i mam nadzieję, że tak się stanie!

Jego obecność we Francji, Stanach Zjednoczonych…

W końcu padel rozszerza się i ogromnie się umiędzynarodowia. Obecnie niemal wszędzie odbywa się wiele turniejów. Uczestnictwo umożliwia graczom zaprezentowanie się i promować padel kobiecy.

Myślę, że tak ważne, żeby z tego skorzystać bo to bardzo dobra okazja.

Jego związek z Francją

Francuska opinia publiczna jest bardzo ciepła. Zawsze sprawia, że ​​czuję się jak w domu. Dlatego tak się cieszę, że jestem w tak niesamowitym kraju.

Mam nadzieję, że Francja nadal będzie dla mnie równie udana, w tym roku normalnie mnie zobaczycie Paryż (Roland Garros) i bordeaux (dla P2).

INTERKLUBY OSORO 2024
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.