Spodziewaliśmy się małego efektu domina po ogłoszeniu rozstania Gemmy Triay i Martity Ortegi i rzeczywiście tak się stanie.

Rzeczywiście, po tym jak się tego dowiedziałem Gemma skupiła się na młodej Claudii Fernandez, teraz wiemy, że to właśnie z Veronicą Virsedą Martita zagra po P1 w Riyadzie, jej ostatnim turnieju z Menorquin.

Rzeczywiście, Virseda i Ortega właśnie to zrobili zarejestruj się na majora Kataru razem. Dwie kobiety, które znają się bardzo dobrze, a zwłaszcza nosiły razem barwy hiszpańskiej selekcji, utworzą czwarte miejsce w konkursie.

Rozumiecie, to już koniec pary, która nie rozegrała jeszcze ani jednego meczu! Osoro i Virseda, którzy wydawali się bardzo entuzjastycznie nastawieni, gdy ogłosili swoje stowarzyszenie, rozstaną się zatem po saudyjskim P1. Wyobrażamy sobie, że Weronika nie mogła odmówić Martie, która oprócz tego, że zajmuje wyższą pozycję w rankingu niż Aranzazu i ma doświadczenie byłego numeru 1, ma tę zaletę, że mieszka w Madrycie, mieście, w którym trenuje jego teraz nowy partner.

Dla Ortegi, którego niektórzy widzieli u Loreny Rufo, wybór Virsedy również wydaje się dość logiczny. Rzeczywiście 31-letni zawodnik prezentuje doświadczenie i solidność, których młody Rufo jeszcze nie ma.

Skoro już mowa o Rufo, czy podzieli się utworem z Osoro, czy powinniśmy spodziewać się dalszych zmian? Odpowiedź w ciągu najbliższych dni, a nawet kilku godzin!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !