Po Rafie Mendez kilka tygodni temu, teraz kolej Aranzazu Osoro, aby dołączyć do zespołu Nox Padel. Ten, którego nazwaliśmy „La Vikinga”, będzie grał z tym samym dostawcą rakiet, co gracze tacy jak Augustín Tapia, Miguel Lamperti, a nawet siostry Alayeto.

Hiszpańska marka jest oczywiście zachwycona: „Z wielką dumą z radością potwierdzamy, że „La Vikinga” dołącza do grona zespołu NOX. Aranzazu ma wszystko, czego potrzeba, aby osiągnąć szczyt: talent, wytrzymałość psychiczną, ducha poświęcenia i zawsze pozytywne nastawienie. Nie możemy się doczekać, aż zadebiutujesz #WPTMiami. Życzymy Ci wielu sukcesów, Zazu!”

Ta, która wskazuje na 13. miejsce w rankingu, powiedziała sobie „bardzo szczęśliwy, że mogę dołączyć do dużej rodziny Nox padel". Jeśli wierzyć prezentacji wideo, którą można znaleźć właśnie ICIwydaje się, że Aranzazu Osoro postawił na ML10 PRO CUP Czarna Edycja Arena.

Thomas Jay

Po prawie 15 latach kołysania się w tenisie, stałem się absolutnym fanem jego kuzyna, padel. Od prawie roku gonię za małą żółtą piłeczkę kolejną rakietą, ale z taką samą pasją! Z siedzibą w Lyonie, zamierzam zapoznać Cię lepiej z padel w regionie i na poziomie krajowym.