Oto pytanie dnia: czy nowy profesjonalny tor pojawi się wkrótce? W każdym razie tak jest napisane Padel 2.0 na X!

L 'ostateczny Padel Wycieczka, nowy obwód zawodowy, powinny zostać ogłoszone w nadchodzących dniach. Brak oficjalnego oświadczenia nie zostało jeszcze zrobione, dlatego należy je podjąć te informacje z dużą ostrożnością.

Z tego, co wiemy, na tym nowym torze będą rozgrywane głównie mecze Hiszpania z 10 etapami z 12 zaplanowanych. 2 byłby zatem rozgrywany na arenie międzynarodowej a sezon powinien zakończyć się finałem mistrzowskim.

Na ten moment nie wiemy nic więcej. Więcej informacji powinno pojawić się dziś wieczorem, od 19:XNUMX kanał Twitch Padel 2.0.

Czym więc miałby być ten nowy obwód? Uzupełnienie sezonu le Premier Padel ? Nowa trampolina dla młodych graczy? Mówiąc o graczach, jakiej reakcji powinniśmy się spodziewać ze strony graczy? Wiemy, w jakim stopniu przybycie Premier Padel, dwa lata temu, był prawdziwe trzęsienie ziemi w świecie padel. Czy marki byłyby gotowy do naśladowania też?

Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi. W nadchodzących dniach spodziewamy się kolejnych wieści…

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.