Jak to często bywa, gdy następuje przerwa pomiędzy profesjonalnymi turniejami, obserwujemy małą falę rozstań.

Dotyczy to panów, a po drodze dwóch par, które odegrały wiodące role podczas World Padel Tour Amsterdam Otwarte.

Rzeczywiście, Alex Arroyo i Gonzalo Rubio, Zabójcy Coello i Tapii, miej postanowili zakończyć swoje stowarzyszenie. Ta sama rzecz Juan Cruz Belluati i Javi Ruiz, którzy również dotarli do ćwierćfinału w Holandii, odbierając nawet seta zwycięzcom zawodów Stupie i Di Nenno. Choć moment może wydawać się dziwny w przypadku obu duetów, które właśnie zanotowały bardzo dobre występy, decyzja została podjęta już przed turniejem.

Dobiegł także koniec pomiędzy Edu Alonso i Miguelem Benitezem, którzy grali razem tylko w dwóch turniejach, a oni byli w bazie mieli razem zakończyć sezon. Wyobrażamy sobie Alonso i Arroyo, którzy są przyjaciółmi za życia i którzy nimi są zarejestrowani razem w FIP Star of Perugia, mają wkrótce ogłosić swoje stowarzyszenie.

Wreszcie separacja także wśród młodych Ayatów i Guerrero, które po rozpoczęciu wspólnego etapu w previach, rozpoczęły losowanie główne w Holandii. Z kim zobaczymy ich kontynuację w 2023 roku? Odpowiedź w nadchodzących dniach!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !