Nowy piątek, nowy odcinek serialu W sercu padel ! W tym tygodniu nie tylko podążamy za Palois Paula Daulana, ale także Maxence, młody 17-letni zawodnik, który przyjechał do akademii na staż Padel Stuff z Bilbao.

W tym odcinku Andoniego Bardasco trenuje bardzo dobrego tenisistę, który mimo niezaprzeczalnego talentu z rakietą w ręku ma pewne problemy z ustawieniem się w tabeli padel. Rzeczywiście, w przeciwieństwie do tenisa, padel, trzeba być nisko na nogach, zrób możliwe mniejsze przygotowanie przed strajkiem, a przede wszystkim weź piłkę dobrze przed sobą. Pamiętaj, że postępując zgodnie z tymi trzema instrukcjami, powinieneś dać sobie radę podczas wymiany.

W tym filmie zobaczysz, że rozmieszczenie jest kluczowym elementem Twojej gry. złe umiejscowienie nieuchronnie sprawi, że będziesz miał trudności, niezależnie od Twojego poziomu. Dlatego ważne jest, aby przyjąć odpowiednią pozycję przed uderzeniem piłki, w przeciwnym razie będzie to katastrofa…

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ustawieniu defensywnym, ten film jest dla Ciebie:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.