Już o tym rozmawialiśmy, Palois Paul Daulan udał się na wygnanie do hiszpańskiego Kraju Basków, w Bilbao, aby doskonalić się jako zawodnik i nauczyciel gry w piłkę nożną. padel. W towarzystwie trenera i byłego zawodowego zawodnika Andoniego Bardasco, Francuza, który jest obecnie częścią akademii Padel Stuff souhaite „Kontynuuj naukę w raju padel".

Później bezpośrednia praca z grą, Andoni wyjaśnia teraz Paulowi wszystkie subtelności podróż dla bandeja, jedno z najbardziej kultowych ujęć w naszym sporcie.

Podobnie jak wielu amatorów, Paul ma tendencję do trzymania piłki za sobą, co powoduje, że leci ona obok szyby. A grając w ten sposób, nie będzie mógł wrócić do siatki w najlepszych warunkach. Czy masz tendencję do robienia tego samego? Klucz do Twojego problemu znajduje się tuż poniżej!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !