Później ruch w trakcie bandeja i lob, zespół Padel Stuff skupia się na innym temacie: salwach ataku.

Czy masz czasami wrażenie, że nigdy nie będziesz w stanie włożyć wystarczającej siły w swoje woleje i że nie są one tak zdecydowane, jak powinny? Czy zauważasz, że po Twoich atakach z woleja Twoi przeciwnicy często mają jaja, dzięki którym mogą Cię zesłać na sam dół? Bądź pewien, że nie tylko Ty czujesz się bezradny w takich sytuacjach.

W tym filmie zobaczysz to Paul Daulan, młody trener, który wyjechał do Bilbao, aby doskonalić swoje umiejętności padel w akademii Padel Stuff, ma ten sam problem. Często zbyt przyklejony do siatki, wykonując zbyt duże ruchy i nie wybierając odpowiednich miejsc, daje swoim przeciwnikom zbyt wiele okazji do lobów.

Jego trener, były zawodowy zawodnik Andoni Bardasco, pokaże mu, że to nie problem siły, wręcz przeciwnie. Zauważysz, że przy odpowiednim rozmieszczeniu i spójnym planie gry amator może wykonać dobre woleje, które osłabią obrońców:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !