Później gra bezpośredniaThe lobThe salwy ataku i bandeja, zespół Padel Stuff porusza inny bardzo ważny obszar padel : obsługa.

Jak zawsze znajdziemy francuskiego trenera i zawodnika Paula Daulana, który niedawno zdecydował się przeprowadzić do Bilbao, aby kontynuować naukę pod okiem byłego zawodowego zawodnika Andoniego Bardasco i jego zespołów.

Świadomy, oryginalny Palois zdaje sobie sprawę, że ma tendencję do podejmowania zbyt dużego ryzyka przy swojej pierwszej piłce – która według niego przechodzi co drugi raz – i często musi być pewny przy drugiej piłce, co skutkuje zbyt dużym strzałem łatwo ograć przeciwników. Dlatego Andoni da mu klucze, dzięki którym będzie mógł być spokojniejszy i skuteczniejszy w swoich zobowiązaniach.

Dla tych, którzy podążają Seria, zobaczysz, że jak to często bywa, Paul ma tendencję do brania piłki za siebie, co zmusza go do nadmiernego użycia siły ramieniem i spowalnia jego ruch do przodu. Dlatego trener radzi mu, aby odbijał piłkę dalej od ciała i prosi, aby starał się wprowadzać mniejszą rotację, aby móc obciążyć piłkę większym ciężarem.

Aby docenić te wyjaśnienia na zdjęciach i zobaczyć, jak Paul radzi sobie po wyjaśnieniach swojego trenera, znajdziesz je poniżej!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !