Nowy piątek i nowy odcinek serialu W sercu padel z Palois Paulem Daulanem w akademii Padel Stuff z Bilbao. To właśnie powrót serwu będzie tematem dzisiejszego filmu!

Po dwóch miesiącach w akademii Paul był już w stanie poprawić się w wielu obszarach. Jednak już po rozegraniu swojego pierwszego turnieju w Bilbao zauważył, że jego odbiór serwisu zasługuje na poprawę.

Podobnie jak wielu amatorów, ma tendencję do ustawiania się zbyt blisko bocznego okna, gdy jego przeciwnicy wchodzą w interakcję. Ponadto czasami ulega pokusie podjęcia dużego ryzyka w przypadku swoich zysków, co rzadko się opłaca.

Były zawodowy zawodnik Andoni Bardasco najpierw wyjaśni mu, że przesuwając się nieco w stronę środka, będzie mógł łatwiej bronić nie tylko serwisów do T, ale także tych skierowanych w stronę szyby! Ponadto technik doradzi mu również, aby grał w naturalny sposób i nie podejmował zbyt dużego ryzyka.

Czy i Ty masz poczucie, że w zamian za swoje usługi mógłbyś zrobić coś lepiej? Przejdź do poniższego filmu!

https://youtu.be/7X11SMwj_4E

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !