Jet Premura 2 to jeden z butów wzorcowych na świecie padel. A jeśli nie wierzysz nam na słowo, zawsze możesz zapytaj naszego testera Stéphane’a Penso !

To ultralekkie buty zaprojektowane specjalnie do ćwiczeń padel jest szczególnie wyposażony w unikalną podeszwę, powstałą we współpracy z francuskim producentem opon Michelin. Oprócz tego Jet Premura 2 jest wyposażony w technologie, które w szczególności zapewniają wsparcie, wygodę, oddychalność, lekkość i amortyzację.

Na ten nowy rok dostępne są dwa kolory: pierwszy to biały, będący specjalną wersją Juana Lebrona, na którym widnieje logo mężczyzny zwanego „El Lobo”.

Dla tych, którzy wolą nieco mniej letni kolor, Jet Premura 2 2024 jest również dostępny w kolorze czarnym i szarym, z subtelnymi akcentami różu.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi