Head, oficjalny dostawca kul od World Padel Tour, wyposażył również tor Challenger. I można powiedzieć, że austriacka marka (stworzona w USA) wykonała swoje zadanie podczas tej edycji w 2021 roku.

W zależności od klimatu, wysokości lub rodzaju nawierzchni, Head był w stanie zapewnić odpowiednie piłki na każde spotkanie podczas 6 konkursów WPT Challenger sezonu.

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory Head Pro i Head Pro S (szybszy) był wielkimi gwiazdami utworów padel !

4 kulek wprowadzonych do gry

Słynna marka stworzona przez inżyniera Howarda Head i powstał w Stanach Zjednoczonych w 1950 roku.

Od tego dnia ich motywem przewodnim jest tworzenie najlepszych produktów dzięki najnowszym innowacjom, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom sportowców.

Head wzywa również graczy z toru WPT do umieszczenia ich w centrum rozwoju swoich produktów.

Główna piłka alejandra Salazar WPT 2021
Zakład wygrywa, ponieważ oprócz powiązania, które rodzi się między marką a profesjonalistami, zdajemy sobie sprawę z sukcesu tych piłek z graczami.

4: liczba piłek użytych w tym roku podczas 320 WPT Challenger.

Gama na każdy rodzaj terenu

Head oferuje dwa rodzaje żółtych kulek.

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory Head Pro, odpowiedni na tor wysokościowy (+400m) oraz w okresach dużych upałów, takich jak latem.

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory Head Pro S, przeznaczony do kortów padel położony w pobliżu morza lub w ostrzejszym klimacie. Od 20 do 30% szybciej niż pierwsza, zapewnia większe odbicie i nie przykleja się do szkła w niskich temperaturach.

Ich wykorzystanie podczas tej edycji wynosi odpowiednio 40% i 60%.

Wielki sukces dla marki, która jeszcze nie skończyła skłaniać do rozmowy.

Rzeczywiście, wielu graczy jest podbitych HEAD jak magik Sanyo Gutierrez, mistrzyni świata Ariana Sanchez czy samorodek Arturo Coello sieje spustoszenie na stokach swoim Pala Gamma Pro.

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.

Tagi