Na ich pierwszy zespół, podczasIcanIWill Inviational która odbyła się w Szwecji przekonali Fernando Belasteguin i Sanyo Gutierrez!

Brak gotowego zestawu! Na ich pierwsze oficjalne wydanie, Fernando Belasteguin i Sanyo Gutierrez pokazali, że trzeba będzie na nich liczyć w 2021 roku ! Pierwsze szybkie zwycięstwo z Simonem Vasquezem i Martinem Sanchezem Piñeiro (6/0 6/3), a następnie bardzo dobry występ z Juanem Tello i Federico Chingotto.

W finale IcanIWill Invitational, który odbył się na skandynawskim XPO, Bela i Sanyo udowodnili, że są już bardzo sprawni. Na szybkiej nawierzchni weterani zagrali padel szybcy, agresywni, co pozwoliło im wyprzedzić swoich rodaków.

Ostateczne zwycięstwo 6/4 6/4 przeciwko dwóm graczom, którzy żyli obecnie najwięcej razem na WPT i którzy wyraźnie tworzą jedną z ulubionych par. Jeśli WPT nie będzie rozgrywane na tej samej nawierzchni i jest to tylko spotkanie przedsezonowe, nadal możemy być pewni zrozumienia dwóch Argentyńczyków na torze. Dla tych, którzy chcieliby ponownie zobaczyć mecz, to się dzieje ICI !

Sanyo gutierrez Fernando Belasteguin pierwszy trening wpt

Kredyt fotograficzny: Instagram @arkosports

W każdym razie jedno jest pewne, nie możemy się doczekać wznowienia sezonu, aby zobaczyć wszystkie gwiazdy World Padel Tour w pracy. Pomiędzy tymi dwoma parami, Lima / Tapia, Navarro / Di Nenno i oczywiście faworytami Lebron / Galan, wśród faworytów powinniśmy zobaczyć szalone mecze. Nie możemy zapomnieć o wszystkich wielu outsiderach: Ruiz / Stupaczuk, Allemandi / Sanchez, Botello / Ruiz, Bergamini / Campagnolo, Mati Diaz / Silingo, JM Diaz / Nieto itd. Będziemy ucztować na wszystkich poziomach!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !