Witamy przed naszym mikrofonem Benjamina Tisona, Francuza numer 1 i rozstawiony z numerem 3 tych francuskich mistrzostw, wraz ze swoim partnerem Adrienem Maigretem.

Wyraźnie zadowolony i w doskonałej formie Benjamin nie może się doczekać kontynuowania meczów. „Z Adrienem próbujemy znaleźć swoje stopy. Wysokość nie jest tu duża, ale poza tym warunki są optymalne” – mówi nam.

Jeśli chodzi o kontuzję nadgarstka, wieści są uspokajające. „Mój nadgarstek jest lepszy; obrzęk kości utrzymuje się, ale podczas gry odczuwam znacznie mniejszy ból. Nie potrzebuję już środków przeciwzapalnych, ból już mi nie dokucza, więc jestem w pełni zdolna do dążenia do tytułu mistrza Francji. »

Na koniec omówiliśmy cel postawiony przed tymi zawodami: „Z Adrienem chcemy zdobyć ten tytuł, czego nigdy razem nie osiągnęliśmy. Stoimy przed dużym remisem i ważnymi meczami na każdym etapie, więc będziemy mierzyć się z nimi pojedynczo. Musimy wygrać tylko sześć setów, aby zostać mistrzami Francji. »

Aby nie przegapić niczego z Mistrzostw Francji 2023, znajdź nas poniżej:

Mistrzostwa Francji 2023: na żywo, programowanie, tabele, wyniki… | Padel Magazine

Lea Deutsch

Pasjonat Padel od 2018 roku z licznymi doświadczeniami w komunikacji i tworzeniu treści, chcę dzielić się z Wami moją pasją poprzez moje teksty.