Para Leygue/Bergeron podeszła do mikrofonu Padel Magazine około godziny 23 wczoraj wieczorem, aby wrócić do zwycięstwa i porozmawiać o WYZWANIE, które czeka go w XNUMX/XNUMX finału Greenweez Paris Premier Padel Major.

„Mecz, który został rozegrany w drobnych szczegółach”

Johan : „To był naprawdę wyjątkowy moment, aby zagrać na tym centrum, co wiele znaczy dla nas, Francuzów. Myślę, że stoczyliśmy dobrą bitwę całą czwórką. Wychodzimy 7-6 7-6, było gorąco. Były miniodzyskania, przerwy i odbicia, ale pozytyw, jakim jest wygranie tego meczu, zapamiętamy. »

Padel Magazine : Jaki był negatywny punkt meczu?

Thomas : „Mieliśmy wiele okazji, nadal zdominowaliśmy cały mecz. To głównie my mieliśmy przerwy itp., a negatywne jest to, że nie wiedzieliśmy, jak zamknąć i potwierdzić nasze przerwy. To jest coś, co należy poprawić.

Po tym, jak byliśmy solidni, oni też rozegrali wielki mecz. Wychodzimy 7-6 7-6, ale to mogło bardzo dobrze zadziałać na ich korzyść. To mecz, który został rozegrany w drobnych szczegółach! »

„W ważnych momentach byliśmy bardzo dobrzy”

Padel Magazine : Jakie lekcje można wyciągnąć z tego meczu?

Johan : „Nieuchronnie jest to zwycięstwo, które jest znaczące. Nie ma znaczenia, kto jest z przodu, nie ma znaczenia wynik. Gramy dla nas w mitycznym miejscu, cokolwiek się dzieje, jest niezwykłe.

Kiedy grasz na Philippe-Chatrier, bez względu na to, jak wygrasz, w końcu jesteś szczęśliwy.

Myślę, że potem musimy z tego wyciągnąć to, że, jak powiedział Thomas, mieliśmy trochę trudniejsze czasy. Zawsze byliśmy z przodu, nawet gdy wracali, nie spuszczaliśmy głów. I w końcu, gdy wygrasz 7-6 7-6, ta mała dodatkowa rzecz jest nadal po twojej stronie.

Zrobiliśmy dwa bardzo dobre tie-breaki, więc lekcja jest taka: cokolwiek się stanie, w ważnych momentach byliśmy bardzo dobrzy. »

Thomas Leygue Johan Bergeron zwycięstwo 32. Greenweez Paris Premier Padel Major

„Z Jo mieliśmy chwile „niskiego””

Padel Magazine : Jeremy Scatena wyjaśnił, że Jérôme Inzerillo i Max Moreau byli w środku, czy masz wrażenie, że ta para jest dziś lepsza niż wcześniej?

Thomas „Zawsze była i zawsze będzie bardzo dobrą parą. Grają teraz bardzo dobrze. Moim zdaniem Jeremy mówił, że są pewni siebie w tej chwili, wygrywają dobre mecze, mają dobre wyniki, a różnica z Jo polega na tym, że mieliśmy małe momenty niskie, nieco trudniejsze wyniki.

Po pod względem poziomu gry nasza czwórka jest mniej więcej na tym samym poziomie, myślę, że postawił na nich na podstawie pewności siebie i w pełni rozumiem. »

Kolejni przeciwnicy: Chingotto/Tello

Padel Magazine : Następny mecz, wiesz z kim grasz?

Johan „Znaliśmy nawet harmonogram, zanim zagraliśmy w tę grę. Rozstawiony numer 4, Tello/Chingotto. Nie mają nic więcej do udowodnienia w świecie padel. Zagramy w „sesji nocnej”.

W pewnym momencie rozmawialiśmy o znaczącym zwycięstwie, ale możemy też pozostać w ważnych meczach i to będzie tego część.

Od nas zależy, czy damy z siebie wszystko, aby jak najlepiej to wykorzystać, zorganizować pierwsze gry serwisowe, ponieważ jeśli będzie 3-3, myślę, że możemy się dobrze bawić. Jeśli w to nie wierzysz, w kwadrans wygrywasz 6-0, nic nie robisz i nawet ci się to nie podoba. »

Wykorzystanie meczu przeciwko Bela / Coello do „spróbowania zmiany gry”

Padel Magazine : Przypomina mi mecz Coello / Bela, w którym mieliśmy wrażenie, że być może trochę (zbyt) ich szanowałeś. Czy ten mecz będzie dla ciebie doświadczeniem, aby nie podchodzić do plakatu przeciwko Chingotto/Tello w ten sam sposób?

Thomas : " To pewne ! Wobec Bela/Coello też uważam, że za bardzo ich szanowaliśmy i bezpośrednio nas szło. Spróbujemy to zmienić. Jak mówi Jo, najważniejsze będzie trzymanie się partytury.

W Tuluzie również mieliśmy przewagę publiczności, ale nie mogliśmy i wiedzieliśmy, jak to wykorzystać. Znowu przeciwko Chingotto / Tello będziemy mieć publiczność z nami, ponieważ przeciwko Maxowi i Inze było więcej 50-50.

Postaramy się jeszcze bardziej to wykorzystać, ale przede wszystkim starać się nie powielać błędów popełnionych przeciwko Beli i Coello. Zobaczymy, co się stanie, ale to wciąż bardzo skomplikowany mecz. »

Johan : „Mecz z Coello/Bela to już przeszłość, nie postąpiliśmy właściwie i od tego czasu gramy znacznie lepiej: indywidualnie lub jako drużyna. Właśnie w Holandii odnieśliśmy wspaniałe zwycięstwo, trochę w twardej, ale wygraliśmy. Znowu 7-6 7-6 zwycięstwo, to jest koniecznie skomplikowane i znowu wygraliśmy. Są to mecze, o których musimy pamiętać i które służą nam jako doświadczenie.

Być może, aby zmierzyć się z wielkim meczem, takim jak ten z Chingotto / Tello, trzeba będzie go wykorzystać. »

Aby śledzić cały ITW, dzieje się tutaj:

Aby śledzić dzisiejszy mecz z Chingotto/Tello, to ICI !

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.