Dziesiąty i ostatni etap Betclic Remontada został rozegrany w ten weekend na stronie 4Padel z Toulouse-Colomiers. Znamy już nazwiska zawodników, którzy wezmą udział w rozgrywkach finały zaplanowano na 3–5 maja u podnóża Wieży Eiffla, w Vedettes de Paris !

Podczas tego ostatniego etapu zapis Wyzwanie Bombazo groziły mu oceny na wysokościach 15,2 m i 15,6 m, ale wynik 15,8 m nadal się utrzymuje!

En Duet Corpo, firma Assentis wykorzystała wszelkie szanse, aby dotrzeć do Paryża, rejestrując dwie pary. Jeden z nich rzeczywiście zakwalifikował się do Paryża!

En Duet Todo, para dotarła do Remontady, zaczynając od pola 7 i awansując na pole 1, ale niestety przegrała w przedostatnim meczu ze zwycięzcami (ojciec i syn). Słynna para ponownie próbowała szczęścia w Dużo w niedzielę, ale po raz kolejny przegrali w finale.

Wciąż niezwykłe różnice w wszystko (20 metrów różnicy między dwoma domami, 20 podbojów od siebie…), zawsze więcej zabawy!

En Mieszany duetzwycięska para wygrała wszystkie swoje mecze i w Paryżu będzie ją bardzo trudno pokonać. Rzeczywiście, Théo znajduje się na liście 700 najlepszych Francuzów!