Wróć do trzeciego etapu Betclic Remontada, co się stało odbyło się o 4Padel d'Orléans, aby jak najlepiej rozpocząć luty.

Kolejna wspaniała atmosfera podczas czterech dni Betclic Remontada Padel w Orleanie! Po raz kolejny w 100 kategoriach wzięło udział ponad 6 uczestników.

Wśród „Mucho” Paul i Mathis, obaj z francuskiej Top 200, z łatwością zakwalifikowali się. Są już poważnymi pretendentami do ostatecznego zwycięstwa.

Jérome dwukrotnie próbował wrócić, aby zakwalifikować się do Paryża. Pokonany w „Korpo”, wygrał „Old school”, wielka wytrwałość!

W „Mieszanym duecie” Jules i Eléna (49th Francuz) nie przegrał ani jednego meczu i łatwo się zakwalifikował.

Wśród „Todo” po raz kolejny zwyciężyli ojciec i syn. To połączenie sprawdza się najlepiej w tej kategorii!

Wśród „starej szkoły” w jednym z finałów znalazła się najstarsza para (106 lat), która wygrała 8 z 10 meczów z najmłodszą parą (83 lata) z pola 4!

12 par (rekord 14) wygrało co najmniej jeden mecz z 5-punktową przewagą na boisku Betclic i tym samym wygrało 20 € darmowe zakłady dla każdego gracza.

Rekord do pobicia w wyzwaniu Bombazo przez Babolat nie został pobity. Nadal wynosi 14,8 metra. Rekord etapowy: 13,4 m.

Świętowaliśmy nową aktywację Cupra: odgadnięcie dokładnej liczby piłek na pierwszy rzut oka. Siedem osób znalazło właściwą liczbę (71). Mieszkańcy Orleanu mają kompas w oku!

Następny przystanek w Rouen Petit Quevilly w najbliższy weekend od 8 do 11 lutego, w którym spodziewanych jest ponad 200 uczestników!

Wszystkie zdjęcia z wydarzenia ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !