Sukces pierwszego etapu zupełnie nowego Betclic Remontada Padel. Tak naprawdę w konkursie na 200. edycji wzięło udział ponad 4 osóbPadel Bordeaux. Znamy już pierwszych finalistów w poszczególnych kategoriach, którzy zagrają u podnóża Wieży Eiffla

To pierwszy etap Bordeaux, który będzie dystrybuowany jako pierwszy Bilety na Wieżę Eiffla, będą mogli zobaczyć, jak gracze korzystają z różnych funkcji Betclic Remontada, takich jak podnieść lub wypłata, co pomoże uatrakcyjnić zakończenie spotkań.

Dwadzieścia lat różnicy, dwadzieścia kilogramów różnicy, dwadzieścia miejsc w rankingach, widzieliśmy wszystko po powrocie i ostatecznie zwyciężyła para, której różnica wynosiła dwadzieścia kilogramów. Będziemy także mogli docenić rzeczy, których nigdy nie dostrzegamy w życiu padeljak gracze z rakietą tenisową dla juniorów lub maską narciarską na stoku Babolat !

Betclic-remontada-padel-maska

Wiadomo, że rekord zostanie pobity Wyzwanie Bombazo autorstwa Babolat (która polega na uderzeniu z największą siłą i zmierzeniu odległości) wynosi 14,8 metra. Na stara szkoła, waga pary do pokonania wynosi 111 jedenaście!

Do zobaczenia w Limoges w ten weekend na drugim etapie, który również zapowiada się bardzo gorąco!

Zdjęcia: Facebook Betclic Remontada Padel

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !