Ultra Padel of Miami wkrótce zmniejszy się z dziewięciu do 29 utworów padeli faktycznie stać się największym klubem w Stanach Zjednoczonych.

Jeśli padel nie doświadczyła jeszcze pełnego rozwoju w USA, gdzie fani sportów rakietowych preferują obecnie pickleball i tenis, poważnie zaczyna zdobywać sławę za Atlantykiem.

I chociaż Pro Padel Liga idzie dzięki czemu w tym roku Amerykanie zobaczą w akcji jednych z najlepszych graczy na świeciemnożą się inicjatywy podejmowane przez pojedyncze osoby.

I jak nasi koledzy z Padel Papier, Ultra Padel (Group USA) w Miami liczba torów wzrośnie z dziewięciu do 29 (17 torów na świeżym powietrzu, 12 w pomieszczeniu).

Za tymi kolosalnymi inwestycjami kryje się francuska grupa, która również chce wprowadzić trójkolorowy akcent, układając dywany przypominające gliniane korty Rolanda-Garrosa.

Jak widać na zdjęciach udostępnionych przez The Padel Paper to powstający klub z najwyższej półki, z siłownią, strefą VIP, obszarami otoczonymi drzewami, salonami, zajęciami pilates i jogi, zimnymi kąpielami regeneracyjnymi, spa itp.

Czy ten klub premium na Florydzie, który powinien w pełni zacząć działać 31 października, stanie się klubem z największą liczbą torów na świecie? Niestety dla niego, nie!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !