Black Crown to hiszpańska marka w pełnym rozwoju. Rakieta zwróciła naszą uwagę:
Gwiazda Czarnej Korony

Nie przejmuj się kolorem

Po pierwsze, patrząc na rakietę, moglibyśmy pomyśleć, że rakieta jest dla kobiet, ze względu na jej wygląd i użyte kolory.

Ale nie daj się zwieść, ponieważ ta rakieta z pewnością ma kolory, które mogłyby nas przekonać, że jest to lekka rakieta śnieżna, szczególnie elastyczna i zaprojektowana dla kobiet. Ale tak nie jest.

Lekki i łatwy w obsłudze

Jego lekkość i zwrotność. 355 gr na rakietę, jest niski. I pozwala robić wiele rzeczy bez ranienia zbyt wiele. W obronie zachowuje się bardzo dobrze. Dzięki elastyczności tej rakiety możemy nawet zabrać się do niszczenia linii bazowej.

Ale ma wady tych cech. Na przykład brakuje mu trochę twardości podczas uderzenia. Wydobywanie piłek nie jest takie łatwe. Na pewno przyniesie trochę więcej, na przykład Piton 4 w Black Crown.

Ale nie tylko dla profesjonalistów

To raczej high-endowa rakieta, skierowana zarówno do średnio zaawansowanych, jak i profesjonalnych graczy. Jest to rakieta wykonana z włókna węglowego i włókna szklanego. I tak, dużo czytamy w internecie, że to rakieta „wyłącznie dla profesjonalistów”… A przecież widać, że większość graczy, którzy doceniają tę rakietę, ma raczej średniozaawansowany poziom.

test analizy padelowej gwiazdy czarnej korony

Ponadto jest tyle mężczyzn, ile kobiet bawi się tą rakietą.

Więc ponownie nie ufaj kolorowi. Gracze rugby Stade Français grają na różowo, a jednak nie możemy powiedzieć, że gra dobrze ...

Rakieta jest elastyczna z klasyczną gumą EVA, której stopień sztywności jest raczej niski: 7. Rakieta powinna być jeszcze bardziej elastyczna, ale czarna korona poradziła sobie ze świetnym połączeniem z zastosowanym włóknem szklanym i węglem. sztywność rakiety, kompensując w ten sposób elastyczność zastosowanej gumy.

Podsumowując, ta rakieta jest przeznaczona dla graczy, których profil koncentruje się na poszukiwaniu kontroli, obrony itp. Dla graczy, którzy za wszelką cenę szukają ataku, będziesz musiał znaleźć inne rakiety Czarnej Korony, takie jak na przykład As.

Główne cechy:

  • Waga 345 do 360 grs.
  • Profil 38 mm.
  • Okrągły kształt.
  • Goma EVA SE-7.
  • RRP 180 €

 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.