Bastien Blanqué i Dylan Guichard są nie do zatrzymania w FIP Rise Monaco i jak dotąd rozgrywają świetny turniej, docierając do finału bez utraty ani jednego seta.

A jednak w tym półfinale przeciwko parze Geens / Cassetta daleko było do zwycięstwa. Na papierze faworytem był rozstawiony z numerem 1, a początek meczu wydawał się kiepski.

Rzeczywiście, francuska para musi od początku meczu zaznać przerwy. Jest ciężko, ale para Blanqué/Guichard walczy i jest szczególnie niesamowicie skuteczna w zdobywaniu złotych punktów.

W kluczowych momentach meczu to zawsze francuska para jest najskuteczniejsza, jak na przykład ta końcówka pierwszego seta.

Bastien Blanqué w dużej mierze utrzymywał swoją przewagę w meczu z Clémentem Geensem, podczas gdy Włoch był chyba najmniej konsekwentnym zawodnikiem na torze, często łapany przez leworęcznego Dylana Guicharda.

Ostateczne zwycięstwo 7/5 7/5 dla francuskiej pary, która zmierza do finału, w którym będą nieco faworytami, ponieważ zmierzą się z rozstawionym z numerem 5 turnieju, ocalałymi z turnieju, Collado Losada / Santigosa Sastre, którzy walczyli przeciwko siódmemu rozstawionemu i zwyciężył w tie-breaku trzeciego seta.

Finał zaplanowano na jutro rano o 10:XNUMX na żywo na kanale FIP YouTube.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.