Le Blockchain.com Miami otwarte jest ekscytujący z kilku powodów. Alix Collombon może dziś stać się francuska premiera dotrzeć do ostatnich czterech Open. Dodatkowo obserwujemy szalone mecze, które pokazują, jak dobrze zbalansowane są pary.

Alix Collombon, z miłości do historii

Alix Collombon przełamując lody od ponad roku. Osiąga to, co kilka lat temu wydawało się niewyobrażalne dla francuskiego gracza, i otwiera drzwi wszystkim młodym Francuzom, mówiąc: "Tak, to możliwe".

Powiązana jak zawsze z niezwykłą Jessicą Castello, Alix zagra po raz trzeci w swojej karierze ćwierć dużego turnieju.

Później świetna wydajność przeciwko rozstawionej nr 6 Brea / Bidahorria (6/4 6/3), para francusko-hiszpańska miałaby trudne zadanie zmierzenia się z mistrzami Master Final 2021 Sanchez / Josemaria.

Spotkanie odbędzie się w drugiej rotacji rano na Florydzie, około godziny 18:XNUMX we Francji, na walkę, której nie można przegapić w żadnych okolicznościach! Dla Francji ten mecz będzie dostępny bezpłatnie sur World Padel Tour TV. Napiszmy historię z Alix!

Alix Collombon Blockchain.com WPT Miami Padel Otwórz 2022

Clasico Bela kontra Paquito

Męskie dzielnice tego Blockchain.com Miami Open również rezerwują tę klasyczną i historyczną konfrontację między Paquito Navarro i Fernando Belasteguin.

Pierwszy, związany z Martin Di Nenno chce potwierdzić znakomity sezon 2021. Drugi, kojarzony z młodymi i utalentowanymi Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, będzie chciał przekazać pozostawione mu dziedzictwo padel.

Do zobaczenia o 15:30 na Florydzie i 21:30 we Francji za ten szok!

Kwatery damskie

  • Salazar/Triay vs Amatriain/Navarro: 10:16 Floryda – XNUMX:XNUMX Francja
  • Alayeto/Alayeto vs Riera/Llaguno: 13:19 Floryda – XNUMX:XNUMX Francja
  • Ortega/Gonzalez vs Iglesias/Osoro: druga poranna rotacja
  • Castello/Collombon vs Sanchez/Josemaria: druga poranna rotacja

Kwatera męska

  • Stupa/Ruiz vs Chingotto/Tello: trzecia poranna rotacja
  • Coello/Bela vs Paquito/Di Nenno: 15:30 Floryda – 21:30 Francja
  • Ruiz/Capra vs Tapia/Sanyo: druga popołudniowa rotacja
  • Campagnolo/Garrido vs Sanchez/Lima: trzecia popołudniowa rotacja

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !