Nie umknęło to niczyjej uwadze, już w najbliższy czwartek rozpoczyna się World Padel Tour Master Final 2023, ostatni „Turniej Masters” w historii WPT.

A sponsorów jest nie mniej niż dziesięciu zawodników Bullpadel będzie obecny w Palau Sant Jordi spróbować odzyskać trofeum. W składzie mężczyzn wystąpią: Martin Di Nenno, Paquito Navarro, Federico Chingotto i Juan Tello w przypadku mężczyzn oraz Gemma Triay, Delfi Brea, Alejandra Salazar, Sofia Araujo, Claudia Jensen i nowa Jessica Castello w przypadku kobiet.

Z tej okazji hiszpańska marka, oficjalna rakieta wydarzenia, zdecydowała się wypuścić nie jedną pala, nie dwie, nie trzy, ale siedem! Innymi słowy, wszyscy gracze marki będą mieli specjalną rakietę na to wydarzenie.

03 Hack

Nowy Master Final i nowy kolor Hacka od legendarnego już Paquito Navarro. Tym razem rakieta andaluzyjska została ozdobiona czernią i granatem dla najpiękniejszego efektu. Bardzo „szykowny” kolor na wydarzenie roku!

Vertex 04

Paleta Juana Tello i Martina Di Nenno (każdy z nich będzie miał rakietę podpisaną swoim imieniem) również będzie oferować głównie czarny kolor. To na pewno wysoka klasa Bullpadel !

Neuron

Fede Chingotto zawsze będzie miał raczej ciemną pala na ostatni turniej sezonu. Palacz ostatecznie dość dobrze dopasowany do kolegi z drużyny Paquito!

Wierzchołek 04W

Pala, z której korzystają Delfi Brea i Sofia Araujo, będzie miała jasny odcień z niebieskim akcentem, nawiązującym do logo marki World Padel Tour ! Podobnie jak Tello i Di Nenno, Sofia i Delfi będą miały pala w swoim imieniu.

Elite

Gemma Triay po raz kolejny zachwyca bardzo „dziewczęcym” kolorem, który z pewnością zachwyci zawodniczkę z Balearów.

Przepływ

Trochę jak panowie marki, „szefowa” Alejandra Salazar widzi swoją „broń” ozdobioną czernią i odrobiną złota. Cóż może być bardziej normalnego dla gracza, który wygrał zawody najwięcej razy.

Ionic

Wreszcie młoda Claudia Jensen widzi swojego Ionica w kolorze przypominającym kolor pozostałych członków „Zespołu Bullpadel”, ale w młodzieńczym stylu dostosowanym do jego wieku.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !