Jeśli w ogóle interesują Cię rakiety śnieżne padel, z pewnością znasz Bullpadel Vertex 04, rakieta używana w szczególności przez Juana Tello. Dla zainteresowanych, była testowany przez Stéphane’a Penso kilka tygodni temu.

Dziś hiszpańska marka przedstawia nam wyjątkowy Vertex 04: specjalną edycję dla Premier Padel GNP Meksyk P1, który rozpoczyna się w poniedziałek w Acapulco. Jak zobaczysz, ten pala nie powinien nikogo pozostawić obojętnym…

Ten Vertex 04 ma dwie strony o bardzo różnych wzorach. Na głównej stronie widzimy czarne tło z logo w kształcie litery B w kolorze perłowym oraz wzory czaszki Meksykańskie i typowe kwiaty. Na dole i na górze rakiety znajduje się flaga Meksyku. Oprócz logo turnieju obok logo marki widzimy także podpisy Juana Tello i Martína Di Nenno.

Prawdziwy element centralny znajduje się z tyłu rakiety. Żywe kolory wyróżniają się na czarnym tle z czterema czaszki otaczający większy pośrodku.

Pabla Rovalettiego, dyrektor produktu w Bullpadel, wyjaśnia: „Chcieliśmy stworzyć projekt oparty na tradycji meksykańskiej, który czerpie z mitu i radości, chaosu i różnorodności; w życiu i śmierci. TO czaszki Meksykanie, przepełnieni symboliką i zakorzenieni w kulturze, mają istotne znaczenie w historii Meksyku. Są czymś więcej niż prostym przedstawieniem śmierci, wyrażają uznanie dla życia, szacunek dla przodków i akceptację nieuchronności śmierci. Od początku wiedzieliśmy, że chcemy to wszystko wyrazić rakietą.

Nowa, limitowana edycja już wkrótce będzie dostępna w sprzedaży na stronie witryna Bullpadel i można je również kupić na miejscu podczas GNP México P1.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !