Więc co jest obecnie obchodzone A1 Padel Wielki mistrz Nowego Jorku, po turnieju Asunción Open wybuchła kontrowersja, podczas której organizacja i niektórzy kibice oskarżyli A1 Padel opuścił Paragwaj pozostawiając długi.

Co obwód oczywiście kwestionuje. W komunikacie prasowym opublikowanym na Instagram, A1 chciał udzielić wyjaśnień.

TŁUMACZENIE

W obliczu bezpodstawnych oskarżeń kierowanych bezpośrednio lub pośrednio przez organizację Paraguay Open przeciwko A1 Padel za pośrednictwem różnych środków, w tym sieci społecznościowych, A1 Padel zobowiązany jest złożyć następujące oświadczenie:

  1. Prawie rok temu zarząd A1 Padel jednoznacznie przekazała organizatorowi Paraguay Open, panu Jimmy’emu Duarte, swoją rolę jako promotora wydarzenia w 2023 r. oraz wszystkie związane z tym obowiązki. Pan Duarte przyjął rolę promotora Paraguay Open 2023, zarówno prywatnie, jak i publicznie.
  2. A1 Padel i MonteCarIo International Sports (MCIS) wyrażają swoje zdziwienie i rozczarowanie niewdzięcznością i brakiem profesjonalizmu pana Duarte, szczególnie biorąc pod uwagę znaczące inwestycje finansowe poczynione w ostatnich latach przez A1 Padel, MCIS i jego prezesa, pana Fabrice'a Pastora, na rozwój i ulepszenie obiektów klubu sportowego La Quinta, którego właścicielem jest pan Duarte. Od momentu powstania obwodu A1 Padel, Paragwaj był etapem stałym i integralnym, a A1 Padel wniósł swój wkład zarówno zawodowy, jak i finansowy.
  3. A1 Padel nie pozostanie obojętny na bezpodstawną, oszczerczą i oszczerczą kampanię rozpoczętą przez pana Duarte przeciwko torowi, która zbiega się z imprezą New York Grand Masters na Hollman Rink w Central Parku, stanowiącą historyczny kamień milowy dla padel.
  4. Aby rozwiązać powyższe, A1 Padel niezwłocznie podejmie niezbędne działania prawne przeciwko panu Duarte w celu ochrony honoru i reputacji toru oraz w celu uzyskania odszkodowania za poniesione szkody i krzywdy.

Zarząd A1 Padel

Zrozumieliście, że Fabrice Pastor i Jimmy Duarte nie powinni wkrótce jechać razem na wakacje…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !