Pablo Cardona pokazał w pełnym zakresie jego moc podczas meczu UPT Leganés, podczas jego ćwierćfinału przeciwko Juana Lu Esbriego et Javi Rico.

Rzeczywiście 19-letni zawodnik kontynuował grę trzy zwycięskie uderzenia stawić czoła swoim przeciwnikom i to, w mniej niż minutę. Wiemy oczywiście, że leworęczny ma bardzo dużą rękę i potrafi oddawać mocne strzały. Jednak na przedmieściach Madrytu nadal możemy przyznać, że Pablo Cardona dobrze pomógł bardzo szybkie warunki gry, dzięki czemu rozbijanie jest znacznie „łatwiejsze”.

To pozwoliło graczom znacznie szybciej skracać punkty. Pomimo spektakularnej strony sekwencji tych trzech zwycięskich punktów, na twarzy zawodnika widać cień irytacji. Javiego Rico.

Z pewnością takie warunki sprzyjają stronie widowiskowej padel ale szybko staje się to skomplikowane dla graczy, którzy nie mogą wiele zrobić na torze. Nawet lob mający na celu odepchnięcie przeciwników może zostać rozbity zza linii bazowej… Więc tak, rozbicia robią wrażenie… ale poza tym szwy nie są trwałe i tracimy trochę w „pokaz".

Wśród kobiet także podczas finału mogliśmy zobaczyć wiele x3 z Jimena Velasco. Z pewnością bardzo mocny zawodnik, ale ma przewagę dzięki warunkom na torze i piłkom.

W każdym razie to nie Pablo Cardona będzie od tego czasu narzekał młody Hiszpan wygrał drugi etap Ultimate Padel Tour z Javim Ruizem, po zwycięstwie w Coruña już podczas pierwszego turnieju!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.