Jeśli postępujesz zgodnie z padel od kilku lat na pewno już wiecie, że Carolina Navarro to zawodniczka wyjątkowa. Numer 1 na świecie od dziewięciu lat, rodak z Malagi nie ma już nic do udowodnienia w świecie padel. Jednak podobnie jak Fernando Belasteguin, tyle że wciąż o trzy lata starsza, nadal daje z siebie wszystko, aby pozostać w elicie. I działa to całkiem nieźle, o czym świadczą bardzo dobre wyniki osiągnięte już przez reprezentantkę Szwecji i jej młodą partnerkę, potężną leworęczną Marinę Guinart, w Arabii Saudyjskiej.

Rzeczywiście, ci dwaj gracze, którzy wychowali się w słońcu, a zatem bardzo dobrze radzą sobie w zewnętrznych warunkach saudyjskich, zagrają w ćwierćfinale w najbliższy czwartek w Riyadzie. Po wyeliminowaniu twardego Orsiego i Lobo w pierwszej rundzie, Carolina i Marina zadały w ósmej rundzie 6/2 6/2 8-rozstawionemu Las Heras / Iglesias! Jeśli Barbara wróci po kontuzji, to fakt 48-latka ma nie omieszkał podkreślić w swojej pomeczowej publikacji na Instagramie, wciąż mamy do czynienia z bardzo dobrym występem tej pary, która łączy doświadczenie z młodością.

Dziś Guinart i Navarro będą mieli bardzo trudny mecz z Delfi Breą i Beą Gonzalez (TS2). Czy uda im się stworzyć pierwszą dużą niespodziankę turnieju dla pań?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !