W zeszłym tygodniu, gdy Carolina Navarro była w Meksyku, aby zagrać w turnieju WPT Mexico Open, ojciec zawodnika ciężko upadł, opuszczając parking w Maladze.

Podczas gdy jego druga córka i żona, które były z nim w tym czasie, nie były pewne, co zrobić, gdy zobaczyły jego twarz pokrytą krwią, mężczyzna mógł skorzystać z pomocy wielu osób, które przybyły, aby udzielić mu pożyczki. ręka. Wśród nich był lekarz, ale także parkingowi i przechodnie, którzy bardzo szybko zareagowali i umożliwili ojcu Karoliny skorzystanie z szybkiej pomocy.

Jej ojcu nie zagraża już niebezpieczeństwo, a gracz chce poznać tożsamość wszystkich osób, które pomogły, aby osobiście im podziękować. Aby spróbować odnaleźć tych dobrych Samarytan, opublikowała wiadomość na swoim koncie na Instagramie.

Jej ojciec całkowicie wyzdrowiał, Carolina Navarro będzie mogła przygotować się do kolejnego sezonu, ona, która niedawno potwierdziła, że ​​będzie kontynuować karierę piłkarską.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !