Międzynarodowy padel jest po raz kolejny zauważony przez problemy z dodatkowymi sportami.

Tym razem jest to oficjalnie „wycofanie się” mistrzów Hiszpanii i świata 2, siostry Alayeto na półfinały mistrzostw świata w wiosłach w parach (nie dotyczy imprezy drużynowej ). Tak więc inna hiszpańska para Sainz / Triaz, która miała zagrać przeciwko bliźniaczym siostrom, zagra przeciwko Salazarowi / Marrero w finale, którzy zagrają wszyscy, Elles, z Bullpadel, pomimo różnych partnerów (Head, Dunlop, Black Crown)

Rzeczywiście, Otwarcie, o którym mówiliśmy od samego początku, to bardziej świat za parę równolegle z mistrzostwami świata Padel przez zespół, Nie rozmawiamy o tym, ponieważ nasz francuski zniknął z rywalizacji na finałach 8e, a panowie, najlepsi gracze na świecie nie biorą udziału w konkursie. Dla niektórych nawet byłby bardziej otwarty. Krótko mówiąc, niełatwo poruszać się po tym wydarzeniu. Mistrzostwa zespołu pozostają zatem flagową ligą.

Powód „wycofania”:

Siostry ALAYETO są częścią hiszpańskiego zespołu, a zatem Hiszpańskiej Federacji Padelów (FEP).

FEP jest sponsorowany przez producenta sprzętu BULLPADEL.

Siostry i gracze ALAYETO są sponsorowane przez STARVIE.

Jeśli w przypadku mistrzostw świata w drużynie padel siostry są zobowiązane do gry w stroju BULLPADEL, to co z mistrzostwami w parach równoległych?

STARVIE i BULLPADEL nie uzgodnili, że drugi półfinał musiał zostać odwołany z powodu wycofania sióstr.

Krótko mówiąc, niezbyt drogie marki, zwłaszcza że wszystko to można było zobaczyć znacznie wcześniej, aby uniknąć tej niesamowitej i smutnej sytuacji w serialu, publiczności i zainteresowanych graczach.

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.