Cartri oferuje zupełnie nową linię paleteros, plecaków i kosmetyczek w kolorach carbon, dzięki którym możesz podkreślić swój charakter na stoku i poza nim.

Wróciłeś do szkoły i może to być najlepszy czas, aby zrobić tak jak uczniowie i sprawić sobie zupełnie nową torbę na padel.

Oto co oferuje marka!

Paleteros

arkon

Jeśli szukasz dużego, stylowego i bardzo wygodnego paletero, nie szukaj dalej, Arkon jest stworzony dla Ciebie! Dzięki licznym przegródkom ta uniwersalna torba pozwoli Ci zabrać wszystko, czego potrzebujesz podczas gier, turniejów, a nawet podróży padel !

Paletero Tarcza Valdera

Wolisz szarość od czerni i szukasz możliwie najbardziej kompaktowego paletero. Zatem Cartri ma rozwiązanie w postaci Shield Valdera, z wieloma przegródkami i łatwym transportem!

Torba Amona

Marka znalazła odpowiedź dla tych, którzy wchodząc do klubu zawsze chcą być jak najbardziej stylowi. padel. Ta ostatnia nazywa się Amons i pozwoli Ci mieć torbę typu klasycznego, ale z dużą ilością miejsca do przechowywania, dzięki czemu możesz bezpiecznie i elegancko transportować swoją palatę!

Plecaki

Czy jesteś typem, który lubi podróżować z lekkością (ale nie za lekko) i szukasz ultrawygodnego plecaka, który pozwoli Ci zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebujesz? Cartri oferuje nie jedną, ale dwie opcje!

Arkan

Tarcza Baldura

Kosmetyczka firmy Revez

Jeśli lubisz o siebie dbać, z pewnością nie masz dość czasu, aby wybrać się w podróż bez kosmetyczki. Cartri pomyślała o wszystkim, tworząc tę ​​kosmetyczkę pasującą do Twojej torby!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !