Cartri wyjmuje swój zupełnie nowa gama profesjonalnych toreb na 2021 rok w programie wielofunkcyjne „paletero”, plecak, a nawet kosmetyczka!

 

Linia o nowoczesnym designie, z szary węglowy przypominający wysokiej klasy palas marki !

Paletero Ekler

Jest Wysokiej klasy „paletero” wielofunkcyjny wyposażony w paski polarowe i sztywny dół zapewniający doskonałe dopasowanie. Jest izotermiczna komora chroniąca pala przed zmianami klimatycznymi, specjalna kieszeń na buty, a także liczne kieszenie i przegródki do przechowywania wszystkich rzeczy.

Wymiary: 61 x 33 x 35 cm

Plecak Einser

Plecak na najwyższym poziomie, super wygodne dzięki plecom i paskom z polaruEinser ma przegrodę do przechowywania pali, kieszeń na buty i wiele małych schowków na wszystkie rzeczy, które chcesz zabrać ze sobą!

Wymiary: 50 x 33 x 20 cm

Kosmetyczka Evers

Żeby móc zabrać ze sobą wszystkie swoje rzeczy, co lepszego niż kosmetyczka pasująca do Twojej torby ! Wyposażony w podwójną komorę, a nawet uchwyt, pozwoli Ci trzymać wszystkie rzeczy osobiste w pobliżu podczas turniejów. padel szczególności.

Wymiary: 27 x 15 x 12 cm

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !