Le Klub tenisowy Palavas może żywić żal po porażce z Dom Padel w decydującym meczu półfinału Interklubu. W spotkaniu, które mimo wszystko wydawało się dla nich korzystne, gracze z południa musieli zmierzyć się z zmontowane Paryżanie.

Przed liczną publicznością i w elektryzującej atmosferze, Dom Padel po raz pierwszy zakwalifikowała się do finału Interkluby N1 2024 : 7 / 5 6 / 4.

Palavas może winić siebie

W pierwszej rundzie Palavas miał wszystkie karty w ręku, aby wygrać pierwszą rundę. W tym przeciwstawnym meczu Teo Zapaty i Miguela Semmlera à Arnau Ayats / Martin Andorninomożliwości były bardziej po stronie Palavasa.

Bardzo szybko para Ayats/Andornino przełamała walczących o ustatkowanie przeciwników. Gry przewijają się i szybko, Gracze Casa Padel tracą 5/1. Do seta serwują Arnau Ayats i Martin Andornino.

Pierwsza próba nie jest właściwa dla Palavasa, który jest załamany. Znacznie lepiej podczas ich spotkania, Teo Zapata i Miguel Semmler dopracowują każdy szczegółwykorzystując kilka błędów rywali.

Semmler i Zapata wracają na 5/5 i mają nawet ostatnią przerwę. Podczas gdy Arnau Ayats i Martin Andornino prowadzili 5:1, stracili 6:0, zmontowane co daje im pierwszą rundę.

ANDORNINO KO

Dom Padel pojedzie po nią

Poziom rozgrywki nie spada na środkowym torze Padel Horyzont. Publiczność krzyczy, oszołomiona jakością piłki oddanej przez czterech zawodników. W przeciwieństwie do pierwszego seta, mecze są zacięte, ale żadna z drużyn nie poddaje się.

Niemniej czujemy, że zespół Palavas nie jest daleki od poddania się. To samo dzieje się, ponownie w najgorszych momentach, z pierwszym rozstawionym w tym turnieju. Po mocnym błędzie Arnau Ayatsa, Dom Padel przebija się jako pierwszy w drugiej rundzie i jest coraz bliżej finału.

W ostatniej grze Casa jest jeszcze bardziej napięta niż wszystkie poprzednie Padel idź po bilet na finał. Teo Zapata uderza wspaniałą woleja, zapewniając swojej drużynie awans do finału.

STATYSTYKI

Do zobaczenia jutro, z 10h, o finał tych międzyklubów N1 2024, które zmierzą się z Casa Padel w Sète Padel Klub. Jak zwykle wszystkie spotkania można śledzić dalej Padel Magiczny telewizor !

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.