Nieco ponad trzy miesiące temu opowiadaliśmy Wam o nowym klubie, który otworzył swoje podwoje w pobliżu Castres: the Klub Cedars Côté. Od padel toczy się pełną parą w nowym kompleksie, podobnie jak inne sporty znajdujące się obok niego: badminton, dynia, itp.

Karola Catalo, menadżer Cèdres Côté Club, wspominał początki swojego klubu.

Początki klubu

Zabudowa kompleksu sportowego przerosła nasze oczekiwania. Znaliśmy regularna i stała obecność od pierwszych tygodni z rosnącą liczbą członków i gości.

Le padel był prawdziwym ulubieńcem naszych członków. Tory są stale zajęte, czy to podczas meczów towarzyskich, czy zorganizowanych turniejów. Badminton i squash również przyciągnęły swoich fanów, oferując różnorodne opcje dla wszystkich poziomów umiejętności.

Turnieje

Turnieje były kluczowy element naszego sukcesu. Regularnie organizujemy konkursy padel, na chwilę głównie w weekendyi przyciągnąć uczestników ze wszystkich środowisk.

To stworzyło konkurencyjną i dynamiczną atmosferę co zmotywowało naszych członków do większego zaangażowania się w ten sport.

Nowe wyzwania?

Żaden projekt nie jest pozbawiony wyzwań. Musieliśmy szybko się dostosuj na rosnące zapotrzebowanie, szczególnie na przedziały czasowe na pasach startowych. padel. Aktualnie pracujemy nad rozbudowę naszych obiektów zewnętrznych aby sprostać temu silnemu zapotrzebowaniu.

Ponadto rozważamy dodanie do naszej oferty innych zajęć sportowych, takich jak kilof, i może tenis plażowy w nadchodzących tygodniach, a nawet miesiącach. Będzie to oparte na opiniach naszych członków. My też staramy się rozwijać partnerstwa z lokalnymi firmami do oferują specjalne wydarzenia i programy.

na zakończenie

Powiedziałbym, że nasz kompleks oferuje znacznie więcej niż tylko miejsce do uprawiania sportu. To dynamiczna społeczność, w której miłośnicy sportów rakietowych mogą się spotykać, rzucać sobie nawzajem wyzwania i rozwijać się wokół swoich pasji. Bardzo często nawet kończą razem przy drinku na koniec gry.

W kilku słowach: dołącz do nas i przeżyj niezrównane sportowe wrażenia!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi