Wywiad z menadżerem zupełnie nowego kompleksu sportowego poświęconego sportom rakietowym, który właśnie został otwarty 14 listopada w Castres: Karol Catalo,

Geneza projektu

Pomysł przyszedł mi do głowy, gdy poznałem Pierre’a Iskandara i Jean-Marca Wydasza, liderów w budowie padelpod klucz we Francji. Wpadli na pomysł pogodzenia swoich dwóch pasji, padel i tenis.

Mieli okazję przejąć dawny duży, historyczny klub tenisowy „Tennis du Vieux Cèdres”, aby otworzyć prawdziwy kompleks z wieloma rakietami w Castres, co później odpowiadało mojej chęci przeniesienia się bliżej Castres ze względów rodzinnych.

Zauważyliśmy także brak infrastruktury dla miłośników sportów rakietowych w regionie. Łączy nas pasja do sportów rakietowych i idea stworzenia miejsca, w którym ludzie będą mogli grać padel, squash, tenis, badminton, a nawet pickleball nabrały kształtu.

Wyjątkowa sytuacja

Od początku spodobał nam się fakt, że możemy cieszyć się dwoma hektarami zieleni, porośniętej wspaniałymi drzewami cedrowymi otaczającymi kompleks. Jesteśmy pięć minut od centrum miasta i blisko wszystkich udogodnień.

Inwestowaliśmy w zróżnicowane obiekty. Mamy siedem sądów padel panoramiczne widoki, z czego cztery są zadaszone, aby gracze mogli cieszyć się tym sportem przez cały rok. Ponadto mamy dwa korty do squasha, dwa ziemne korty tenisowe, dwa korty do badmintona i wreszcie cztery korty do pickleballu, popularnego sportu w Stanach Zjednoczonych.

Posiadamy również duży budynek klubowy z nowoczesnymi udogodnieniami, w których nasi członkowie mogą odpocząć po meczu.

Miejsce do życia

Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym ludzie będą mogli się spotykać, bawić i aktywnie spędzać czas. Oferujemy zajęcia na wszystkich poziomach i w każdym wieku: będziemy oferować turnieje, zajęcia, programy dla młodych ludzi, aby zachęcić ich do uprawiania sportu od najmłodszych lat... Jesteśmy głęboko przekonani, że sport może jednoczyć społeczność i promować zdrowy tryb życia styl życia.

Na koniec chciałbym zachęcić wszystkich miłośników sportów rakietowych do odwiedzenia naszego kompleksu. Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący, czy profesjonalistą, młody czy stary, każdy znajdzie coś dla siebie. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia i nie możemy się doczekać, aby powitać Cię tutaj, aby podzielić się naszą pasją do sportów rakietowych.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !