Położony w samym sercu wyspy Puteaux, centrum sportowe wkrótce zostanie poddane renowacji i zapewni miłośnikom tego sportu nowe przeżycia sportowe w zachowanej przyrodzie.

Nowe tereny, nowe możliwości

Ambitny projekt prowadzony przez UrbanSoccer wnosi powiew świeżości do centrum sportowego. Już wkrótce sportowcy będą mogli cieszyć się z 10 nowoczesnych boisk piłkarskich, 14 padel zupełnie nową, a nawet siedzibę prestiżowej Akademii PSG. Ta różnorodność obiektów otwiera drzwi do wielu zajęć, od piłki nożnej po padel więc przez tenis, golf…

Zaangażowanie ekologiczne i społeczne

To, co wyróżnia ten projekt, to zaangażowanie na rzecz środowiska i społeczności. Żadne drzewa nie zostaną poświęcone na rzecz tych nowych konstrukcji; wręcz przeciwnie, posadzonych zostanie 2000 dodatkowych drzew, aby stworzyć minilas.

Ponadto ośrodek ma być miejscem inkluzywnym, ze specjalnymi ofertami dla młodzieży i programami dostosowanymi do potrzeb szkół i ośrodków wypoczynkowych.

Klub, w którym można się spotkać

W sercu tej odnowy pawilon wyspowy będzie gospodarzem domu klubowego. Ta ostatnia będzie oferować strefy gastronomiczne i relaksacyjne, a także będzie miejscem spotkań sportowców i gości, wzmacniającym poczucie wspólnoty.

Centrum sportowe Île de Puteaux odkrywa się na nowo nie tylko jako wiodąca przestrzeń sportowa, ale także jako przykład zrównoważonego rozwoju i włączenia społecznego. Dzięki nowym obiektom i zaangażowaniu w ochronę środowiska jest gotowy powitać sportowców ze wszystkich środowisk, oferując wyjątkowe wrażenia w sercu natury.

Doriana Massy’ego

Nowy zwolennik padel, Fascynuje mnie ten dynamiczny sport, który łączy w sobie strategię i zwinność. znajduję w padel nową pasję do odkrywania i dzielenia się z Tobą na Padel Magazine.