To była opera mydlanaPaździernik 2023 : który byłby właścicielem centrum sportowego Ile de Puteaux ? Z jednej strony ambitny projekt grupy Miasto. Z drugiej strony pewien Jamel Debbouze z zupełnie innym projektem…

Ostatecznie wszyscy znamy wynik, UrbanPadel udało mu się doprowadzić swój projekt do końca, uznane za bardziej atrakcyjne. W rzeczywistości grupa oferowała więcej niż kompletną ofertę sportową, obejmującą m.in 10 boisk do piłki nożnej dla pięciu osób, 14 utworów padel et 16 tenis wyposażony w oświetlenie. Wraz z zachowaniem aktywności golfowej na obecnych instalacjach.

dziwki padel miejski padel

Po tych wszystkich procedurach administracyjnych Urban może w końcu podjąć działania, aby przygotować ośrodek sportowy tak, aby był gotowy jak najszybciej. Przypomnijmy na marginesie, że Urban jest zaangażowany w zarządzanie centrami czas trwania 20 dni.

Chociaż ostatnio nie było zbyt wielu wiadomości na temat postępów w Puteaux, teraz wiemy, że otwarcie planowane jest… latem! Rzeczywiście, UrbaniePadel właśnie ogłosiła zbliżającą się realizację 15 utworów padel (a nie 14) na stronie.

W związku z powyższym grupa Urban podpisuje a Wielka sprawaz tym nowym kompleksem, u bram Paryża.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.