Le padel jest najnowszym członkiem klubu tenisowego Beauvallon w miejscowości Grimeau, niedaleko Saint Maxime.

[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Położony w centrum klubu golfowego Beauvallon klub tenisowy jest po prostu piękny.

Isabelle i Arnaud Deleval trzymają wodze tego klubu. Stéphane Edberg jest również częścią zespołu Beauvallon Tennis Club.

"To był przyjaciel, który zaczął mnie w padel. Był powiązany z firmą Torçan. Jakiś czas później znalazłem się z plikiem padel w twoim klubie„Wyjaśniamy Arnauda Delevala, menedżera klubu.

Le padel otwarte w sierpniu 2015 roku. Pole to od razu przyciągnęło wielu ciekawskich i graczy. Zimą aktywność zwolniła, ale zbliża się sezon letni i nie ma wątpliwości, że aktywność zacznie się ponownie.

Isabelle i Arnaud Deleval mówią jednym głosem o rozwoju padel w klubie : " Jesteśmy klubem opartym głównie na turystyce. Nagle można bezpiecznie założyć, że plik padel świetnie sprawdza się latem ".

Tennis Club de Beauvallon to także mała szkoła tenisa na rozpieszczonych polach uprawnych.

Pomysł wprowadzenia padel Jest proste : „Mieliśmy trochę miejsca na stworzenie nowej działalności. Plik padel było zajęciem, które chcieliśmy rozpocząć w sposób naturalny. Doskonale łączy działania klubu Mówi Isabelle.

Aby odkryć klub na zdjęciach:

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.