Padel jest najnowszym dodatkiem do klubu tenisowego Beauvallon w miejscowości Grimeau, obok Saint Maxime.

[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Położony w centrum klubu golfowego Beauvallon klub tenisowy jest po prostu piękny.

Isabelle i Arnaud Deleval trzymają wodze tego klubu. Stéphane Edberg jest również częścią zespołu Beauvallon Tennis Club.

"To przyjaciel, który zaczął mnie od padla. Był związany ze społeczeństwem Torçan. Jakiś czas później znalazłem się z pałką w twoim klubie„Wyjaśniamy Arnauda Delevala, menedżera klubu.

Padel został otwarty w sierpniu 2015. Natychmiast to pole przyciągnęło wielu ciekawskich i graczy. Zimą aktywność zwolniła, ale nadchodzi sezon letni i bez wątpienia aktywność zostanie wznowiona.

Isabelle i Arnaud Deleval mówią jednym głosem o rozwoju padla w klubie: « Jesteśmy klubem opartym głównie na turystyce. Jest więc bezpieczne, że padel działa bardzo dobrze latem ".

Tennis Club de Beauvallon to także mała szkoła tenisa na rozpieszczonych polach uprawnych.

Pomysł postawienia padla jest prosty: „Mieliśmy trochę miejsca na stworzenie nowej działalności. Padel był działaniem, które chcieliśmy wprowadzić w naturalny sposób. Idealnie łączy działania klubu Mówi Isabelle.

Aby odkryć klub na zdjęciach:

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.