Liga Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże jest hitem w swoich rejestracjach do regionalnych mistrzostw drużynowych. Prawie Zespoły 280 zarejestrowane w trzech kategoriach: mężczyźni, kobiety i U18. Rekordowy udział, ponad Obecnych jest 2.200 graczy !

Znaleźliśmy 197 drużyny męskie, 66 u pań i 11 en U18. Kluby odpowiedziały na wezwanie ligi realną obecnością zawodników na tych mistrzostwach. Zespoły seniorów będą chciały zakwalifikować się do poziomu krajowego!

Kategoria U18 nie kwalifikuje się do zawodów krajowych, ta kategoria została stworzona, aby dawać szansę na rywalizację młodym zawodnikom z regionu. Wysokie ograniczenie wiekowe miało pozwolić na udział w wydarzeniu także młodszym osobom.

Jak widać poniżej, będzie ich trochę padel w PACA w pierwszej połowie 2024 roku!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.