Para Chingotto / Di Nenno przeciwstawia się obecnie wszelkim przeciwnościom losu w ćwierćfinale przeciwko Sanyo i Tapii. Rzeczywiście, ta para fortuny właśnie wygrała pierwszą rundę 6/3.

przesunięty w lewo, Chingotto ma obecnie bardzo dobry początek meczu. Dzięki swojej wyjątkowej zdolności do obrony w pełni wykorzystuje powolne warunki i znacznie utrudnia Agustinowi Tapii, który popełnia wiele błędów. Co więcej, robi świetne rzeczy w ataku, bardzo często dotykając siatki i bocznego okienka przy wysokich piłkach i wywierając presję na rodaka po przekątnej. Doskonale w towarzystwie wciąż solidnego Di Nenno, Fede odnosił sukcesy także w wykończeniu obowiązujących punktów.

Strategia grania wszystkim na „Super Raton” na razie w ogóle nie przynosi efektów, Sanyo też popełnia więcej błędów niż zwykle. Czy Di Nenno i Chingotto utrzymają poziom z pierwszej rundy? Czy Sanyo i Tapia odnajdą paradę?

Dla miłośników padel, przejdź do Canal + Sport 360, aby śledzić resztę gry!

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.