Planujesz wyjazd na wakacje, ale nie wybrałeś jeszcze kierunku podróży? Nie możesz sobie wyobrazić, że nie będziesz mógł grać przez tydzień? Nie panikuj, znaleźliśmy dla Ciebie wymarzone miejsca, w których z łatwością zaspokoisz swoje potrzeby padel.

Uważaj, możesz nie chcieć wrócić!

Wycieczka na Seszele

Seszele… To archipelag 115 wysp we wschodniej Afryce, na środku Oceanu Indyjskiego. Piasek, turkusowa woda i wspaniałe palmy. Seszele z rafami koralowymi, rezerwatami przyrody, rzadkimi zwierzętami i jego ślad padel w środku „dżungli”.

Seszele oferują przyjemne temperatury przez cały rok, co czyni je idealnym miejscem na wakacje zdobyć przewagę nad padel na świeżym powietrzu w tropikalnym słońcu. Uwaga na udar słoneczny!

Wspaniała okolica, której jedyną wadą jest Udało Ci się znaleźć piłkę wśród roślinności Wokół. Może powinniśmy pomyśleć o przyjęciu większej liczby kul niż zwykle.

W Dolce Vita

Włochy, idealne miejsce dla wszystkich miłośników. Dom Romea i Julii. Wenecja i jej gondole. Jezioro Garda i jego szlak padel. Położone we włoskich Alpach, Tenis Cassone oferuje niesamowite miejsce dla wszystkich miłośników padel.

Oprócz malowniczej okolicy, Włochy słyną z pysznej kuchni, którą oferują odwiedzającym niezapomniane doznania kulinarne po dniu padel nad brzegiem jeziora Garda.

Latem lub zimą, widok zablokuje róg wszystkim, którzy chcą przyjechać i uderzyć piłkę na tym niezwykłym torze.

Jeśli wybierasz się do San Francisco…

Opuszczamy naturalne otoczenie, aby zanurzyć się w charakterystycznym mieście Stanów Zjednoczonych: San Francisco. Kierunek Park Padel, położony w Zatoce San Francisco. Klub ten położony jest pośród zieleni, w pobliżu wody i jachtów wyjątkowe przeżycie.

Jeśli więc pojedziecie do San Francisco, bez wątpienia znajdziecie tam niebieski dom… ale i stoki narciarskie. padel.

Mała wycieczka do Afryki?

Opuśćmy Europę i Amerykę, aby wrócić do Afryki. Tym razem mały objazd ul Cape Town, stolica Republiki Południowej Afryki. Cape Town, wielokulturowe miasto o tysiącu twarzy, jest domem dla Afryka Padel Claremont, oferując gościom doświadczenie padel niezapomniany związane z bogactwem kulturowym i spektakularnymi krajobrazami miasta. Będziesz miał zapierające dech w piersiach widoki na imponującą Górę Stołową.

Dziewięć utworów padel którzy wyciągają do Ciebie ramiona... o co więcej możesz prosić?

Zagubiony na środku pustyni

Na koniec szybki przystanek w Azji, na ul Zjednoczone Emiraty Arabskie. Dwa utwory padel potem pustynia. Piasek, wydmy, kilka papierów… Ładny zakątek globu, w którym można się bawić padel w warunkach, których nigdy nie da się odtworzyć we Francji.

Zjednoczone Emiraty Arabskie oferują fascynujący kontrast pomiędzy otaczającą pustynią a nowoczesną infrastrukturą miasta. Bawić się w coś padel oferowałby w tym miejscu naprawdę wyjątkowe doświadczenie, łączące tradycje przodków i ultranowoczesne udogodnienia.

Komu eksperymentować całkowita zmiana scenerii ?

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi