Po uruchomieniu swojego kanału YouTube Kilka miesięcy temu, Laura Clergue rozpoczyna nową przygodę z serialem „Trener Laura” na Canal+.

Nowy koncept w Canal+

Laura Clergue po raz kolejny deklaruje się jako ambasadorka padel. Jako konsultant, profesjonalny gracz i twórca treści,„Aixoise jest w pełni zaangażowana w tworzenie tego padel bardziej dostępne, ale przede wszystkim bardziej widoczne. Ten nowy format jest dostępny na MyCanal i dalej kanał YouTube Canal + Sport, obiecuje wciągające i wzbogacające wrażenia dla wszystkich fanów małej żółtej piłki.

Koncepcja nowego formatu jest prosta : zaproś osobistości do odkrycia swojej pasji padel poprzez wymianę, wyzwania, ale także mądre rady „Trenera Laury”.

Do pierwszego odcinka były mistrz Francji zaprosił dwie francuskie gwiazdy sportu: Thierry omeyer, dwukrotny mistrz olimpijski w piłce ręcznej i Klemens Chantome, były zawodnik Paris Saint-Germain.

Większa widoczność dla padel

W tej serii Laura Clergue oferuje nowe spojrzenie na padel, podkreślając różnorodność pochodzenia i motywacji, które napędzają pasję do tego sportu. Ten pierwszy odcinek, zarówno zabawny, jak i wciągający, wyznacza początek nowego formatu w Canal +.

Jakich gości chciałbyś zobaczyć w kolejnych odcinkach „Trenera Laury”?

Wincenty Gallie

Fan piłki owalnej, okrągłej, ale i sportów rakietowych, ukąsił go padel w młodości w Galicji. Vince, równie dobrze czując się przed kamerą, jak i za mikrofonem, będzie mógł wnieść swoją wizję i doświadczenie jako fan małej żółtej piłki.