To jest TEN półfinał oczekiwany na arenie Mendozy Premier Padel, dla niektórych finał przed godziną, mecz, który publiczność przyjechała zobaczyć Bela / Coello przeciwko Paquito / Di Nenno.

Znacznie bardziej umięśniony półfinał pod każdym względem niż pierwszy, w którym Stupa/Lima wygrali z Gonzalezem/Ruiz.

Wyjątkowe punkty i wspaniały wieczór Coello!

coello rozbić mendozę

Mecz, który Bela/Coello mogli przegrać pomimo zdobytych 12 punktów przełamania i tylko 3 skonwertowanych. Martin Di Nenno i Paquito Navarro rozegrali dobry mecz, mecz mógł nawet w pierwszym secie odwrócić się na ich korzyść.

A potem w tym drugim secie mieliśmy wynik z bardzo wspaniałej przyszłości, Hiszpana Arturo Coello. W wieku 20 lat wiedział, jak podnieść swój poziom i sprawić, by wszyscy się zgodzili. U jego boku legenda argentyńska wspierana przez cały naród. Dla Paquo i Martina wracamy z obowiązkiem wykonanym pomimo porażki. Dzisiaj Coello / Bela byli zbyt silną parą.

Do zobaczenia dziś wieczorem na nierozstrzygniętym finale, w którym Coello i Bela wydają się być faworytami przeciwko Stupie / Limie, biorąc pod uwagę występ przeciwko drugiej parze świata w tę sobotę.

statystyki meczowe padel Mendoza

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.